Stron w katalogu: 149 Kategorii: 9 Podkategorii: 133 Stron w kolejce: 22
Witaj nieznajomy, Zarejestruj się !
Szukaj

Nowczesne technologie oczyszczania ścieków

4.50/5 (2 głosów)

www.rcgw.pl

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychach - to lider w zastosowaniu nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków, wytwórca energii z odnawialnych źródeł  oraz   kreator nowoczesnych metod i strategii  zarządzania.
Obecnie Tyska Oczyszczalnia oczyszcza ponad 12 mln m3 ścieków rocznie i pracuje wg formuły mechaniczno - biologicznego oczyszczania ścieków.

 W ramach licznych inwestycji na oczyszczalni zmodernizowano dwie niezależne linie technologiczne biologicznego oczyszczania ścieków z usuwaniem związków biogennych. Pierwsza oczyszcza ścieki wg opatentowanej, nowoczesnej i jednej  z największych w Polsce, technologii C-Tech, opartej na oczyszczaniu ścieków w reaktorach sekwencyjnych SBR, a druga wykorzystuje w  procesie oczyszczania przepływowe komory  osadu czynnego, które pracują wg technologii zintegrowanego, wysokoefektywnego usuwania azotu i fosforu.
Na oczyszczalni zabudowane zostały 2 agregaty prądotwórcze, wytwarzające energię elektryczną z biogazu, powstającego jako produkt uboczny w procesie fermentacji osadów. Każdy z agregatów charakteryzuje się mocą 345 kW energii elektrycznej i 531 kW energii cieplnej. Agregaty całkowicie pokrywają zapotrzebowanie oczyszczalni ścieków na energię elektryczną i energię cieplną, co stawia Spółkę na 1 miejscu w Polsce.


ID:71
Tytuł:Nowczesne technologie oczyszczania ścieków
URL:www.rcgw.pl
PageRank:0
Alexa:4570774
Kliknięć:3
Wyświetleń:364
CTR:0.83%
Data dodania:26.10.2011
Tagi:oczyszczalnia ścieków, energia odnawialna, ekologia, wytwarzanie energii
Kategoria:Reklama
Ocena:
4.50/5 (2 głosów)


Dodaj link na swojej stronie do www.rcgw.plPodobne strony w tej kategorii

0.00/5 (0 głosów)
Agencja Public Relations HarmoniquePR zaproponuje i zrealizuje atrakcyjną, skuteczną kampanię budowania wizerunku za pośrednictwem mediów internetowych. Zespół specjalistów dopasuje indywidualnie do potrzeb klienta projekt wykazując się przy tym wysokim zaangażowaniem, profesjonalizmem, elastycznością oraz kreatywnością. To wszystko gwarantuje osiągnięcie wyznaczonych przez firmę celów i wzrost popularności marki lub...
harmoniquepr.pl PR: 0 | Alexa: 0 Szczegóły

0.00/5 (0 głosów)
Imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, teambuliding, imprezy firmowe Integracja ekstremalnie skuteczna to nasza specjalność! Profesjonalna ekipa, wieloletnie doświadczenie i największa baza sprzętowa w Polsce daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie. Paintball to bardzo widowiskowa, wzbudzająca niesamowite wrażenia oraz emocje gra zespołowa. Polega na strzelaniu do przeciwników kulkami z farbą. Nurkowanie uważane jest za sport ekstremalny ale...
dualevents.pl PR: 0 | Alexa: 3661703 Szczegóły

0.00/5 (0 głosów)
Oferujemy druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską pod Twoje drzwi. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Zajrzyj na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.
www.drukowalnia.pl PR: 0 | Alexa: 793393 SzczegółyMenuPolecane strony
Jak dodać tutaj stronę

5.00/5 (2 głosów)

Województwa


Miasta | wszystkie


Statystyki PageRank

0
0
0
1
0
7
0
1
140

Chmura tagów

biuro, cms, informacje o dłużnikach, mp3, muzyka, na prezent, opakowania papierowe, opakowania sklep, prezenty, rachunkowe, radom, rejestr dłużników, reklamówki, ręcznie robione, system zarządzania treścią, torby papierowe, tworzenie stron, usługi, warsztaty samochodowe, zespół fiorello