Stron w katalogu: 149 Kategorii: 9 Podkategorii: 133 Stron w kolejce: 21
Witaj nieznajomy, Zarejestruj się !
Szukaj

Firma farmaceutyczna Abbott Polska

4.50/5 (2 głosów)

www.abbott.pl

  Dla naszych klientów, społeczności i dla nas samych nasze motto ?Przyrzeczenie dla życia? opisuje to, w co wierzymy i co stanowi dla nas największą wartość.

Nasze Przyrzeczenie jest kompasem, który kieruje naszymi działaniami i decyzjami tak, abyśmy lepiej służyli naszym klientom zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i profesjonalnymi. Nasze Przyrzeczenie inspiruje nas i sprawia, że stawiamy sobie coraz ambitniejsze cele.

Jesteśmy dla ludzi, którym służymy i pomagamy żyć w zdrowiu. Abbott podąża tą drogą od ponad wieku ? z pasją i wiedzą przekształcając naukę w produkty wspomagające zdrowie.

Nasze produkty służą wszystkim w sposób kompleksowy: od noworodków do ludzi w podeszłym wieku, od odżywek medycznych i diagnostyki, poprzez opiekę medyczną do terapii.


ID:63
Tytuł:Firma farmaceutyczna Abbott Polska
URL:www.abbott.pl
PageRank:0
Alexa:4847224
Kliknięć:16
Wyświetleń:368
CTR:4.35%
Data dodania:24.10.2011
Tagi:leki, lekarstwa, farmaceutyka, produkty farmaceutyczne
Kategoria:Zdrowie
Ocena:
4.50/5 (2 głosów)


Dodaj link na swojej stronie do www.abbott.plPodobne strony w tej kategorii

0.00/5 (0 głosów)
Sklep ze zdrową żywnością ,powstał aby szerzyć wśród wszystkich zdrowy styl życia .Ze względu na postępujące zanieczyszczenie i degradacje środowiska ,powinniśmy wybierać świadomie to co jemy ,w końcu jedzenie to nasza pierwsza linia obrony przed chorobami.Nie na darmo się mówi że jesteś tym co jesz.jesz. Bio żywność sprzedawana u nas w sklepie jest poddawana wnikliwej kontroli abyście mogli spokojnie i bez obaw cieszyć się...
biotojestto.pl PR: 0 | Alexa: 0 Szczegóły

0.00/5 (0 głosów)

0.00/5 (0 głosów)MenuPolecane strony
Jak dodać tutaj stronę

5.00/5 (1 głosów)
5.00/5 (2 głosów)
4.00/5 (2 głosów)

Województwa


Miasta | wszystkie


Statystyki PageRank

0
0
0
1
0
7
0
1
140

Chmura tagów

biuro, cms, informacje o dłużnikach, mp3, muzyka, na prezent, opakowania papierowe, opakowania sklep, prezenty, rachunkowe, radom, rejestr dłużników, reklamówki, ręcznie robione, system zarządzania treścią, torby papierowe, tworzenie stron, usługi, warsztaty samochodowe, zespół fiorello