Stron w katalogu: 149 Kategorii: 9 Podkategorii: 133 Stron w kolejce: 21
Witaj nieznajomy, Zarejestruj się !
Szukaj

CMS Actualizer

4.50/5 (2 głosów)

www.actualizer.pl

Actualizer to nowoczesny system zarządzania treścią stron internetowych. Jest to komercyjny, autorski system umożliwiający tworzenie i zarządzanie dowolnym typem strony internetowej - od prostej wizytówki, przez stronę firmową po rozbudowany portal, sklep czy aplikację e-commerce.

System posiada szereg narzędzi, które umożliwiają tworzenie dowolnych funkcjonalności - zarządzanie relacyjnymi bazami danych, rozbudowane formularze, zarządzanie zdjęciami i innymi multimediami. 

System pozwala zarządzać jednym lub wieloma serwisami pod osobnymi domenami, oraz serwisami o dowolnej ilości wersji językowych. 

Actualizer posiada rozbudowane możliwości zarządzania kontami administratorów i redaktorów pozwalając nadawać różne uprawnienia dostępu do treści i funkcjonalności systemu.


ID:26
Tytuł:CMS Actualizer
URL:www.actualizer.pl
PageRank:5
Alexa:936641
Kliknięć:0
Wyświetleń:258
CTR:0%
Data dodania:08.07.2011
Tagi:cms, system zarządzania treścią, tworzenie stron www
Kategoria:Programy
Ocena:
4.50/5 (2 głosów)


Dodaj link na swojej stronie do www.actualizer.plPodobne strony w tej kategorii

0.00/5 (0 głosów)
Szybki serwis monitorów SAMSUNG, LG, ACER, BENQ, Philips, Fujitsu, HP, DELL. Zajmujemy się usuwaniem wirusów i robaków z komputerów i laptopów. Instalujemy okablowanie do sieci przewodowych, konfigurujemy łącze internetowe, zabezpieczamy sieci bezprzewodowe. Nasz serwis naprawi praktycznie każdy notebook, komputer stacjonarny, laptop, tablet, drukarkę i monitor. Odzyskujemy dane z dysków twardych i kart...

5.00/5 (3 głosów)
Jesteśmy agencja interaktywną zajmującą się tworzeniem stron www i szeroko pojętym e-marketingiem. Tworzymy serwisy firmowe, sklepy internetowe, portale społecznościowe i informacyjne oraz różnego rodzaju aplikacje webowe dla biznesu i administracji publicznej. Zajmujemy się również optymalizacją SEO i pozycjonowaniem stron www oraz prowadzeniem działań marketingowych w wyszukiwarkach - SEM.
www.heuristic.com.pl PR: 0 | Alexa: 4355538 Szczegóły