Stron w katalogu: 149 Kategorii: 9 Podkategorii: 133 Stron w kolejce: 22
Witaj nieznajomy, Zarejestruj się !
Szukaj

Serwis o ochronie Żubra w Polsce

4.00/5 (1 głosów)

ochronazubra.rdlp-krosno.pl/

Serwis poświęcony ochronie żubra w Polsce - część południowa, za którą odpowiada Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie.

Głównym celem projektu jest wdrożenie w południowej Polsce zatwierdzonej przez Ministra Środowiska ?Strategii ochrony żubra Bison bonasus w Polsce?. Projekt będzie obejmował działania w jedynej w kraju populacji żubra linii białowiesko-kaukaskiej w Bieszczadach i będzie jednym z trzech projektów obejmujących całą populację żubra.

W serwisie informacje o Żubrze w Bieszczadach, o projekcie, o partnerach projektu, galerie zdjeć, wkrótce nowe informacje i filmy video.


ID:75
Tytuł:Serwis o ochronie Żubra w Polsce
URL:ochronazubra.rdlp-krosno.pl/
PageRank:0
Alexa:0
Kliknięć:1
Wyświetleń:271
CTR:0.37%
Data dodania:27.10.2011
Tagi:ochrona zwierząt, ochrona Żubra, Żubry, Żubry w Polsce
Kategoria:Inne
Ocena:
4.00/5 (1 głosów)


Dodaj link na swojej stronie do ochronazubra.rdlp-krosno.pl/Podobne strony w tej kategorii

4.00/5 (1 głosów)
Strona firmowa z ofertą imprez dla firm - wyjazdów motywacyjnych i wyjazdów integracyjnych. Firma zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju wyjazdów i imprez firmowych w kraju i za granicą.  

4.50/5 (2 głosów)
Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychach - to lider w zastosowaniu nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków, wytwórca energii z odnawialnych źródeł  oraz   kreator nowoczesnych metod i strategii  zarządzania. Obecnie Tyska Oczyszczalnia oczyszcza ponad 12 mln m3 ścieków rocznie i pracuje wg formuły mechaniczno - biologicznego oczyszczania ścieków.  W ramach licznych inwestycji na oczyszczalni zmodernizowano dwie...
www.rcgw.pl PR: 0 | Alexa: 4570774 SzczegółyMenuPolecane strony
Jak dodać tutaj stronę

5.00/5 (3 głosów)
3.00/5 (2 głosów)

Województwa


Miasta | wszystkie


Statystyki PageRank

0
0
0
1
0
7
0
1
140

Chmura tagów

biuro, cms, informacje o dłużnikach, mp3, muzyka, na prezent, opakowania papierowe, opakowania sklep, prezenty, rachunkowe, radom, rejestr dłużników, reklamówki, ręcznie robione, system zarządzania treścią, torby papierowe, tworzenie stron, usługi, warsztaty samochodowe, zespół fiorello