Stron w katalogu: 149 Kategorii: 9 Podkategorii: 133 Stron w kolejce: 22
Witaj nieznajomy, Zarejestruj się !
Szukaj

Nowczesne technologie oczyszczania ścieków

4.50/5 (2 głosów)

www.rcgw.pl

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychach - to lider w zastosowaniu nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków, wytwórca energii z odnawialnych źródeł  oraz   kreator nowoczesnych metod i strategii  zarządzania.
Obecnie Tyska Oczyszczalnia oczyszcza ponad 12 mln m3 ścieków rocznie i pracuje wg formuły mechaniczno - biologicznego oczyszczania ścieków.

 W ramach licznych inwestycji na oczyszczalni zmodernizowano dwie niezależne linie technologiczne biologicznego oczyszczania ścieków z usuwaniem związków biogennych. Pierwsza oczyszcza ścieki wg opatentowanej, nowoczesnej i jednej  z największych w Polsce, technologii C-Tech, opartej na oczyszczaniu ścieków w reaktorach sekwencyjnych SBR, a druga wykorzystuje w  procesie oczyszczania przepływowe komory  osadu czynnego, które pracują wg technologii zintegrowanego, wysokoefektywnego usuwania azotu i fosforu.
Na oczyszczalni zabudowane zostały 2 agregaty prądotwórcze, wytwarzające energię elektryczną z biogazu, powstającego jako produkt uboczny w procesie fermentacji osadów. Każdy z agregatów charakteryzuje się mocą 345 kW energii elektrycznej i 531 kW energii cieplnej. Agregaty całkowicie pokrywają zapotrzebowanie oczyszczalni ścieków na energię elektryczną i energię cieplną, co stawia Spółkę na 1 miejscu w Polsce.


ID:71
Tytuł:Nowczesne technologie oczyszczania ścieków
URL:www.rcgw.pl
PageRank:0
Alexa:4570774
Kliknięć:3
Wyświetleń:366
CTR:0.82%
Data dodania:26.10.2011
Tagi:oczyszczalnia ścieków, energia odnawialna, ekologia, wytwarzanie energii
Kategoria:Reklama
Ocena:
4.50/5 (2 głosów)


Dodaj link na swojej stronie do www.rcgw.plPodobne strony w tej kategorii

0.00/5 (0 głosów)
Imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, teambuliding, imprezy firmowe Integracja ekstremalnie skuteczna to nasza specjalność! Profesjonalna ekipa, wieloletnie doświadczenie i największa baza sprzętowa w Polsce daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie. Paintball to bardzo widowiskowa, wzbudzająca niesamowite wrażenia oraz emocje gra zespołowa. Polega na strzelaniu do przeciwników kulkami z farbą. Nurkowanie uważane jest za sport ekstremalny ale...
dualevents.pl PR: 0 | Alexa: 3661703 Szczegóły

0.00/5 (0 głosów)
Oferujemy druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską pod Twoje drzwi. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Zajrzyj na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.
www.drukowalnia.pl PR: 0 | Alexa: 793393 Szczegóły

5.00/5 (2 głosów)
Serwis reklamowy organizuje konkursy firmowe na Facebook lub administruje wydarzenia integrujące użytkowników internetu z firmą. Konkurs to nie tylko dobra zabawa i rozrywka w sieci, ale również budowanie marki firmy. Prowadzimy konkursy: Firmowe związane z ważnymi wydarzeniami firmowymi. Kulinarne w których wykorzystywane są produkty sprzedawane przez firmę lub wytwarzane. Muzyczne skupiające uwagę na trasie koncertowej...
www.konkursiki.eu/ PR: 0 | Alexa: 0 SzczegółyMenuPolecane strony
Jak dodać tutaj stronę

5.00/5 (1 głosów)
4.50/5 (2 głosów)
5.00/5 (2 głosów)

Województwa


Miasta | wszystkie


Statystyki PageRank

0
0
0
1
0
7
0
1
140

Chmura tagów

biuro, cms, informacje o dłużnikach, mp3, muzyka, na prezent, opakowania papierowe, opakowania sklep, prezenty, rachunkowe, radom, rejestr dłużników, reklamówki, ręcznie robione, system zarządzania treścią, torby papierowe, tworzenie stron, usługi, warsztaty samochodowe, zespół fiorello