Stron w katalogu: 149 Kategorii: 9 Podkategorii: 133 Stron w kolejce: 22
Witaj nieznajomy, Zarejestruj się !
Szukaj

Informacje ze świata


Niedawno naszą ciekawość wzbudził pewien serwis, a mianowicie 2houses.com. Zadając sobie pytanie czy to etyczne, by taki serwis miał prawo bytu postanowiliśmy przybliżyć internautom jego istotę i sposób działania.
08.11.2011 więcej

W dobie globalnego kryzysu ciężko znaleźć pracę na pełny etat. Również pracodawcom trudno zatrudnić specjalistę do konkretnej pracy. Lokalne serwisy nie zrzeszają większej bazy freelancerów ani firm. Wiele poszukiwań kończy się na poleceniu ustnym, czyli przez znajomego znajdujemy pracownika lub pracodawcę.
07.11.2011 więcej

W ostatnich czasach, najbardziej popularny portal społecznościowy na świecie jakim jest Facebook budzi wiele kontrowersji i spekulacji. Polityka prywatności jaką prowadzi nie wzbudza zaufania użytkowników. Brak wyjaśnień ze strony Marka Zuckerberga ? twórcy i dyrektora generalnego Facebooka? dotyczących kwestii bezpieczeństwa i prywatności doprowadziło do lawiny niekorzystnych spekulacji i niechęci ze strony świadomych użytkowników portalu.
27.10.2011 więcej

Internet stał się wszechstronna multimedialna encyklopedią z której korzysta każdy. Dzieciaki szukają w nim informacji do napisania wypracowania, studenci prac naukowych, gospodynie sposobów na radzenie sobie z domowymi problemami, przedsiębiorcy porad prawnych, a renciści leku na swoje dolegliwości.
24.10.2011 więcej